Переводьте оплати за послуги в онлайн.

Підключіть прийом платежів та використовуйте сайт у якості додаткового каналу продажів. Результат можна побачити за лічені дні: клієнти позитивно оцінять додатковий сервіс.

Реєстрація
Послуги і Сервіси - Cascad.com Послуги і Сервіси - Cascad.com
Послуги і Сервіси - Cascad.com

Новий рівень
для ваших послуг.

Додатковий прибуток з сайту

Cascad єднає швидкість онлайн-продажів і якість офлайн-сервісу. Ви можете повністю сконцентруватися на розвитку вашого бізнесу, а нам залишити турботи, пов'язані з онлайн-оплатами.

Додатковий прибуток - Послуги і Сервіси - Cascad.com

Вибір за клієнтом

Неважливо, який ваш основний канал продажів – офлайн точки, телефонні дзвінки, месенджери або email. Завдяки Cascad у ваших клієнтів завжди буде кілька можливостей оплати. Наприклад, особисто вам або за допомогою персонального платіжного посилання.

Вибір за клієнтом - Послуги і Сервіси - Cascad.com

Продаж онлайн

Додайте платіжний віджет на сайт або лендінг. Це кнопка, яку можна встановити навіть без допомоги розробників. При кліку на неї клієнт не покидає сайт і може оплатити сервіс зручним способом, включаючи ApplePay або GooglePay.

Продаж онлайн - Послуги і Сервіси - Cascad.com

Підтримка офлайн точок обслуговування

Клієнт без готівки, непрацюючий термінал або відсутність решти – з онлайн-оплатою це не проблеми. Сформуйте платіжне посилання або запропонуйте оплату на сайті, щоб конвертувати клієнта в постійного користувача вашого сервісу.

Підтримка офлайн - Послуги і Сервіси - Cascad.com

Нова аудиторія

Використовуйте сучасні методи оплати, щоб розширити цільову аудиторію і залучити тих, хто давно відмовився від паперових грошей.

Нова аудиторія - Послуги і Сервіси - Cascad.com

Як підключити Cascad?

Зворотній зв'язок

  • ФОП
  • Юридична Особа
  • Приватна Особа

Консультація.

Дякуємо за вашу заявку.

Ми зв'яжемось з вами в найближчий час
і відповімо на ваші запитання.

Зрозуміло