Онлайн-платежі для освітніх проектів

Освіта стрімко переходить в онлайн. Платіжне рішення Cascad дозволить вашим учням швидко та безперешкодно здійснювати оплату навчання.

Підключити Cascad
Освітні бізнеси - Бізнес-рішення - Cascad.com Освітні бізнеси - Бізнес-рішення - Cascad.com
Освітні бізнеси - Платіжне рішення - Cascad.com

Підключіть онлайн-оплату та розвивайте освітній бізнес разом з Cascad.

Проста інтеграція

Після інтеграції з Cascad вашому онлайн-бізнесу не знадобиться додаткових дорогих технічних розробок. Наше платіжне рішення дозволить приймати платежі відразу ж після підключення.

Проста інтеграція - Освітні бізнеси - Cascad.com

Різноманіття способів оплати

Наше платіжне рішення надає можливість обрати серед кількох варіантів оплати: як класичних (Visa/Mastercard), так і популярних альтернативних методів (Apple Pay, Google Pay, Masterpass, Privat24 і т.д.).

Різноманіття способів оплати - Solution - Освітні бізнеси - Cascad.com

Зручний віджет

Дозвольте користувачам зосередитися на тому, за чим вони прийшли — на нових навичках і знаннях — а не на спробах розібратися, як провести оплату. Наше платіжне рішення легко та швидко використовувати, бо воно має форму, вже знайому користувачам з інших сервісів та сайтів.

Зручний віджет - Освітні бізнеси - Cascad.com

Можливість кастомізувати сторінку оплати

Один з наших методів інтеграції – host2host – дозволяє проводити оплату, не покидаючи сайт освітньої платформи. Це дозволяє зробити процес оплати візуально нерозривним.

Можливість кастомізувати сторінку оплати - Платіжне рішення - Освітні бізнеси - Cascad.com

Безпека

У Cascad цінують безпеку онлайн-платежів понад усе. Тому для захисту наших клієнтів ми розробили власну антифрод систему, що допомагає ранніх етапах визначити шахрайські дії. Крім того, наше платіжне рішення відповідає сертифікації PCI DSS щодо передачі та збереження платіжних даних.

Безпека - Платіжне рішення - Освітні бізнеси - Cascad.com

Як підключити Cascad?

Зворотній зв'язок

  • ФОП
  • Юридична Особа
  • Приватна Особа
Безпека платіжних данних клієнтів.

У Cascad цінують безпеку онлайн-платежів понад усе. Тому для захисту наших клієнтів ми розробили власну анти фрод систему, що на ранніх етапах допомагає визначити шахрайські дії. Крім того, наше платіжне рішення відповідає сертифікації PCI DSS щодо передачі та збереження платіжних даних.

Показати більше
Приховати

Консультація.

Дякуємо за вашу заявку.

Ми зв'яжемось з вами в найближчий час
і відповімо на ваші запитання.

Зрозуміло