Різні методи онлайн‑оплат
на вашому сайті.

Запропонуйте клієнтам більше, ніж вони очікують. Завдяки підтримці кількох платіжних методів ваші покупці зможуть платити найзручнішим для них способом.

Підключити Cascad
Методи оплати - Cascad.com Методи оплати - Cascad.com
Методи оплати - Cascad.com

Cascad враховує
платіжні звички
ваших клієнтів

Як працює прийом оплат?

 • Замовлення на сайті - Методи оплати - Cascad.com
  Замовлення на сайті
 • Вибір методу оплати - Методи оплати - Cascad.com
  Вибір методу оплати
 • Обробка платежу - Методи оплати - Cascad.com
  Обробка платежу
 • Підтвердження транзакції - Методи оплати - Cascad.com
  Підтвердження транзакції
 • Отримання товару або послуги - Методи оплати - Cascad.com
  Отримання товару або послуги

Чому Cascad – правильний вибір
для роботи з онлайн платежами?

Як підключити Cascad?

Зворотній зв'язок

 • ФОП
 • Юридична Особа
 • Приватна Особа
Як Cascad верифікує платіжні картки?

Верифікація карти є фундаментальною складовою обробки платежів та має певні стандарти, інтегровані у платіжний API. Саме тому верифікація платіжної картки в Cascad проходить за лічені секунди під час проведення транзакції.

Visa Checkout

Запропонуйте своїм клієнтам зручний спосіб оплати від Visa. З visa checkout ваші клієнти зможуть швидко здійснювати покупки в інтернет-магазинах, увівши інформацію про свою кредитну картку лише один раз.

Більше способів оплати означає більше платежів

Cascad пропонує найбільш затребувані методи оплати. Тому крім класичного методу оплати карткою, після інтеграції з нами мерчанти також отримують доступ до популярних альтернативних методів — і це не тільки Apple і Google Pay.

З Cascad ви зможете приймати оплату за допомогою картки Monobank, Приват24, а також у Telegram.

Монобанк

Клієнти Monobank можуть використовувати однойменний застосунок для надсилання та отримання грошей, а також для оплати товарів і послуг. Банк працює з 2016 року і налічує понад 2 мільйони клієнтів.

Privat24

Приват24 — це мобільний банківський додаток, створений державним банком "ПриватБанк". До списку можливих фінансових операцій у Приват24 входить таке:

Перекази на картки Visa і Mastercard Поповнення мобільних номерів усіх українських операторів зв'язку Оплата комунальних послуг, Інтернету, телебачення, освіти, штрафів за порушення правил дорожнього руху тощо.

Оплата через Telegram

Додаток Телеграм, що налічує понад 200 мільйонів активних користувачів, є одним із найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями у світі.

Cascad став одним із перших 15 платіжних провайдерів, яким вдалося запартнеритися з Telegram. Наші мерчанти можуть приймати оплату за товари та послуги через месенджер, а їх клієнти — оплачувати покупки в одному вікні чату.

Керуйте методами оплати в особистому кабінеті Cascad за 1 клік — стільки ж зусиль займе оплата для клієнта після інтеграції нашого платіжного рішення на сайт.

Показати більше
Приховати

Консультація.

Дякуємо за вашу заявку.

Ми зв'яжемось з вами в найближчий час
і відповімо на ваші запитання.

Зрозуміло