Як це працює - Cascad.com Як це працює - Cascad.com Як це працює - Cascad.com

Як працює Cascad?

Дізнайтеся про нюанси роботи, та варіанти підключення кожного
з наших рішень. Це допоможе обрати найефективніший інструмент.

Ми пропонуємо кілька типів інтеграції
в залежності від специфіки вашого бізнесу.

Платіжний шлюз - Як це працює - Cascad.com

Платіжний шлюз.

Платіжний шлюз або Host 2 Host інтеграція надає доступ до всіх можливостей онлайн оплат. З цим рішенням ви самостійно керуєте бізнес-логікою сайту і роботою з вашими клієнтами, а Cascad обробляє платежі.

Дане рішення враховує специфіку онлайн-бізнесу в Україні. Ми гарантуємо безпеку, зручність і доступ до максимально широкого вибору способів оплати від провідних українських банків в одній інтеграції.

Інтегрувати
Схема інтеграції
Платіжний віджет - Як це працює - Cascad.com

Платіжний віджет.

Платіжний віджет або платіжна кнопка – це швидке рішення, яке працює як окрема сторінка оплати. Цей інструмент Cascad сумісний з усіма вимогами PCI DSS і підтримує основні платіжні картки та способи оплати.

Завдяки гнучким налаштуванням платіжний віджет легко адаптується під будь-який сценарій оплати. Його можна інтегрувати прямо в сайт (Iframe) або відкривати в окремому вікні при сплаті (redirect). Використовувати в стандартному дизайні або кастомізувати під стилістику сайту. Крім цього, дане рішення підтримує автовизначення мови браузера і має інтуїтивно зрозумілий дизайн для користувача.

Інтегрувати
Схема інтеграції

Схема інтеграцій.

Платіжний шлюз
Платіжний віджет
Ваші користувачі - Як це працює - Cascad.com
Ваші
користувачі
Ваш веб-сервіс - Як це працює - Cascad.com
Ваш
веб-сервіс
Payment Page - Як це працює - Cascad.com
Payment Page
Gate - Як це працює - Cascad.com
Gate
Платіжна платформа - Як це працює - Cascad.com
Платіжна
платформа
Процесинг - Як це працює - Cascad.com
Процесинг

Як підключити Cascad?

Зворотній зв'язок

  • ФОП
  • Юридична Особа
  • Приватна Особа
Електронні платежі: що це таке та які їхні переваги

Електронна платіжна система – це система, яка робить прийом платежів на сайті можливим. Оплата через сайт може бути здійснена за допомогою різних способів, таких як кредитні картки, дебетові картки, PayPal чи інші альтернативні способи оплати.

Використання системи електронних платежів на сайті дає низку переваг. По-перше, вона дозволяє спростити процес прийому платежів. По-друге, вона може допомогти збільшити кількість продажів, оскільки клієнтам простіше купувати онлайн. Зрештою, це також допомагає знизити рівень шахрайства, оскільки часто платіжні системи пропонують додаткові інструменти для боротьби з ним.

На ринку представлено безліч електронних платіжних систем. Аби обрати ту, яка підходитиме бізнесу, потрібно порівняти їхні функції та чітко визначити бізнес-потреби. До речей, які слід враховувати під час вибору входять простота використання, безпека, способи оплати та додаткові можливості. Деякі популярні зарубіжні системи електронних платежів включають PayPal, Stripe і Square. Але вибір не обов’язково має зупинятися на них; українські платіжні системи пропонують не менше можливостей.

Cascad — український постачальник платіжних сервісів. Ми є посередником між мерчантами та банками, а наше платіжне рішення забезпечує швидкий запуск прийому платежів та просту процедуру онбордингу.

Як відбувається інтеграція платіжного рішення на сайт?

Якщо ви хочете додати процес оформлення замовлення на свій сайт, Wix та WooCommerce – два відмінні варіанти. Обидві платформи підтримують оплату з Visa та Mastercard, тому ви зможете легко приймати платежі від своїх клієнтів. WooCommerce також пропонує безліч інших функцій. Однак, якщо ви шукаєте більш простий процес оформлення замовлення, то Wix може бути найкращим вибором для вас. Зрештою, все залежить від конкретних потреб бізнесу. Відзначимо, що підприємцям із мінімальними технічними знаннями також чудово підійде WordPress.

Незалежно від того, що ви оберете — wix оплата, wordpress оплата чи woocommerce оплата — використовуючи наш платіжний плагін, ви зможете швидко підключити його до сайту та надати своїм клієнтам зручні варіанти для оплати товарів або послуг.

Найпростіший спосіб інтегрувати оплату онлайн на сайт Wix, WooCommerce, Wordpress:
1. Перевірка вашого сайту з нашого боку
2. Підписання документів про інтеграцію (онбординг)
3. Створення платіжного посилання через індивідуальний кабінет.
4. Вставка платіжного посилання у кнопку на вашому сайті.

Платіжний шлюз: що це таке та які його переваги

Платіжний шлюз або Host 2 Host інтеграція надає доступ до всіх можливостей онлайн оплат. З цим рішенням ви самостійно керуєте бізнес-логікою сайту і роботою з вашими клієнтами, а Cascad обробляє платежі.

Серед основних переваг Host 2 Host інтеграції для бізнесу — оперативність, безпека, зручність та нові можливості.

Дане рішення враховує специфіку онлайн-бізнесу в Україні. Крім того, платіжний шлюз Cascad забезпечує відповідність вимогам найсуворішого стандарту в індустрії платіжних карток PCI DSS. Це означає, що крім зручності та доступу до максимально широкого вибору способів оплати від провідних українських банків, в одній інтеграції наші мерчанти отримують також можливість забезпечити клієнтам високий рівень безпеки.

Показати більше
Приховати

Консультація.

Дякуємо за вашу заявку.

Ми зв'яжемось з вами в найближчий час
і відповімо на ваші запитання.

Зрозуміло