Перейти к содержанию

Інструменти інтеграції

CASCAD APIs

Ви можете інтегруватися з CASCAD, використовуючи взаємодію за RESTful API і обробку Callbacks із повідомленнями про зміну статусу платежу. А для прийому платежів від клієнтів використати Готову платіжну сторінку (Checkout) або розробити Власну платіжну сторінку.

Довідники API

Full card details API

Ми пропонуємо наступні варіанти RESTful API:

  • Приватний API (Private API) — для прямої взаємодії між серверами (server-server);
  • Публічний API (Public API) — використовується клієнтськими веб та мобільними додатками (client-server).

Публічний API (client-server)

Public API

Публічний API (Public API) використовується клієнтськими веб і мобільними додатками (client-server) і дає можливість мобільним пристроям, браузерам і додаткам отримувати дані про доступні для облікового запису методи оплати, методи виплат, метаданих сервісів для відображення доступних методів безпосередньо в клієнтській програмі.

Посібник з використання Публічного API для платежів →

Приватний API (server-server)

Public API

Приватний API (Private API) використовується для прямої взаємодії між серверами (server-server) та дозволяє створювати платежі, проводити виплати, отримувати список доступних балансів, платіжних сервісів тощо.

Посібник з використання Приватного API для платежів →

Посібник з використання Приватного API для виплат →

API для карткових даних (host-to-host)

Full card details API

CASCAD надає банкам та фінансовим установам (членам Visa та MasterCard) надійне рішення для процесингу платежів та платіжних карток, дозволяючи їм розширити портфоліо пропонованих послуг, а також скоротити витрати на утримання власного карткового рішення.

Керівництво з host-to-host інтеграції →

Колекції Postman

Postman

Конструювати запити в графічному інтерфейсі зручно, але що робить Postman по-справжньому корисним інструментом, так це колекції. Колекції Postman — прості збірки попередньо створених запитів, які можна розкласти за папками, легко експортувати та поділитися з іншими.

Детальніше про коленції Postman →

Коди та перерахування

OpenFinTech.io

Коди широко використовуються у світі платіжних систем. Але що вони всі означають? Якщо ви заплуталися, розбираючись у статус-кодах HTTP згідно з ISO 4217, ми готові допомогти.

CASCAD використовує стандарт для класифікації та ідентифікації сутностей у фінтеху — OpenFinTech.io.

OpenFinTech.io містить дані про:

  • валюти;
  • методи відправлення та отримання платежів: електронних гаманців, банківських карток, передплачених карток, автоматів самообслуговування (SSK) тощо;
  • платіжні сервіси;
  • сервіси виплат.

Там можна знайти коди країн, MCC коди (Merchant category code) та безліч інших корисних відомостей.

Кожен об'єкт має власний унікальний ідентифікаційний код для уніфікації платіжних даних з різних джерел. І ви також можете приєднатися до проекту і зробити внесок у розвиток.

Детальніше на OpenFinTech.io

Готова платіжна сторінка (Checkout)

Checkout

Почніть приймати онлайн-платежі через Checkout за лічені хвилини. Технологія дозволяє взаємодіяти з усіма основними платіжними методами та картками та налаштувати зовнішній вигляд сторінки відповідно до вашого фірмового стилю.

Керівництво з налаштування Checkout →

Довідними Checkout API →

Callbacks

Checkout

Callbacks повідомляють вас про події, що відбуваються під час обробки ваших операцій через CASCAD, таких як стан та зміни статусів платежів або виплат. Це дає вам можливість легко орієнтуватися в платіжних процесах, що відбуваються, і навіть після того, як клієнт покидає сайт.

Керівництво з Callbacks →

Домени та IP адреси

SDKs

Щоб інтеграція проходила безшовно та з дотриманням вимог безпеки, також необхідно переконатися, що взаємодія з gate.cascad.com відбувається з використанням SSL сертифіката.

Для підвищення безпеки взаємодії між платформою CASCAD та вашим сервером, необхідно використовувати білий список IP-адрес.

Детальніше про домени та IP адреси →

Не знайшли відповіді на своє запитання?

Зверніться за допомогою до нашої служби підтримки