Перейти к содержанию

Ласкаво просимо до документації CASCAD!

Getting Started

CASCAD допомагає приймати платежі та здійснювати виплати. Яким би не був розмір вашого бізнесу, ви зможете приймати більше платежів, відстежувати транзакції в реальному часі та створювати ефективніші рішення за допомогою міцного, безпечного та простого використання інструменту для оплати.

До початку роботи

Перш ніж розпочати більш детальне знайомство з сервісами CASCAD, ми рекомендуємо проаналізувати ваші завдання та відповісти для себе на наступні питання:

Які з платіжних сервісів ви хочете підключити?

Ми пропонуємо вам безліч варіантів платіжних сервісів — від глобальних сервісів з процесування карткових платежів до локальних платіжних методів, тому вам залишається лише вибрати потрібні.

Крім того, ми постійно працюємо над розширенням списку доступних платіжних методів.

Чи хочете ви самостійно обробляти конфіденційні дані кредитних карток?

Наша платформа пропонує варіанти підключень з допомогою готової сторінки оплати (Checkout), з якою ви можете не турбуватися про обробку конфіденційних даних клієнтів.

Ви використовуватимете нашу готову платіжну сторінку або розроблятимете її самостійно?

Ви можете розробити платіжну сторінку своїми силами та налаштувати взаємодію з нашим публічним API, використовуючи JavaScript-бібліотеку або готові бібліотеки розробки, або ж повністю передати це завдання нам. Вибирайте, ґрунтуючись на знанні власних можливостей та поставлених бізнес-завданнях, а ми будемо раді допомогти незалежно від ухваленого рішення.

Налаштування акаунту

Merchant Portal

У панелі управління ви можете контролювати платіжні процеси, аналізувати платежі, що надходять, проведені виплати і управляти правами доступу до платформи для фахівців вашої команди. Звіряння операцій та платежів, тонке налаштування платіжних опцій, статистика та звітність, що спрощують налагодження та тестування – все це знаходиться під рукою.

Детальніше про налаштування акаунту →

Прийом платежів

Payment Form

Завдяки CASCAD ви можете працювати з багатьма платіжними сервісами, основна перевага чого для ваших клієнтів — можливість вибору. Приймайте та обробляйте платежі швидко та безпечно, виставляйте рахунки, а також застосовуйте альтернативні платіжні інструменти, зокрема використовуючи Google Pay, Apple Pay.

Ознайомтеся з варіантами інтеграції за посиланням нижче та виберіть найбільш підходящий.

Детальніше про прийом платежів →

Проведення виплат

Mass payout

CASCAD дає можливість здійснювати своєчасні виплати своїм клієнтам, одночасно скоротивши витрати на управління кількома платіжними сервісами. Впровадьте функціональність масових виплат у існуючу систему, заберіть процеси ручного управління та отримайте додатковий час, щоб зосередитись на розвитку вашого бізнесу.

CASCAD забезпечує найкращі можливості для здійснення виплат. Ми розуміємося на складному світі платежів і знаємо, як спростити та полегшити роботу з ними.

Детальніше про здійснення виплат →

Інструменти розробника

Full card details API

Ви можете інтегруватися з CASCAD, використовуючи взаємодію за RESTful API, обробку Callbacks із повідомленнями про зміну статусу платежу. А для прийому платежів від клієнтів використати Готову платіжну сторінку (Checkout) або розробити Власну платіжну сторінку.

Детальніше про інструменти розробника →

FAQ — Часто задавані питання

У вас є питання? Перевірте, раптом на нього вже є відповідь?

Не знайшли потрібну інформацію?

Зверніться до нашої служби підтримки