Перейти к содержанию

Налаштування безпеки

Зміна паролю

Щоб змінити пароль , досить:

 1. Введіть поточний пароль для підтвердження операції.
 2. Введіть новий пароль.
 3. Підтвердити новий пароль.

How to Change Password

2FA — двофакторна автентифікація

Двофакторна автентифікація — додатковий рівень захисту для вашого облікового запису. Крім того, частина функцій порталу (наприклад, відправка виплат) вимагають примусової двофакторної автентифікації користувача, тому радимо одразу її налаштувати.

Як працює 2FA

Якщо у вас включена двофакторна автентифікація, щоб увійти до панелі управління, вам потрібно ввести не тільки пароль, але й 6-значний код у зв'язаному додатку для авторизації. Вам потрібно буде повторювати процедуру, якщо ви вийшли з панелі управління або заходите з нового пристрою.

Двофакторна автентифікація пов'язана з вашим профілем користувача, тому навіть якщо ваші логін та пароль виявляться ненадійними, зловмисник не отримає доступу до порталу без доступу до пов'язаної програми.

Популярні додатки для двофакторної автентифікації

 • Authy - є мобільні та десктопні версії (якщо у вас є можливість заздалегідь завантажити версію для ПК (або ноутбука)), синхронізуйте обліковий запис Authy для обох версій – ви зможете генерувати коди доступу за допомогою десктопної версії програми за відсутності доступу до мобільного пристрою)
 • Google Authenticator - для мобільних пристроїв (Google Play і App Store )

Увімкнення 2FA

 1. Завантажте обраний додаток для 2FA.

 2. В панелі управління перейдіт в розділ налаштувань безпеки . Проскануйте QR-код з допомогою програми або вручну внесіть дані до програми (ім'я облікового запису, секретний код доступу, обмеження дії коду за часом).

  2FA

  2fa in application

 3. Введіть згенерований програмою код верифікації в полі форми.

Після цього сторінку буде оновлено, статус 2FA зміниться на "Увімкнено". Додасться кнопка "Вимкнути" 2FA та можливість згенерувати список 10-значних кодів для відновлення доступу. Збережіть їх, щоб мати можливість доступу до панелі управління без доступу до програми для 2FA (для цього потрібно буде ввести один із кодів у полі для двофакторної ідентифікації).

2FA enabled

Warning

Кожен код зі списку для відновлення доступу можна використовувати лише один раз.