Перейти к содержанию

Огляд

CASCAD дозволяє безпечно приймати платежі від покупців, відправлені різними способами, зокрема з допомогою банківських карток, електронних гаманців, мобільної оплати, оплати через платіжні термінали, в національній валюті. Незалежно від того, який набір сервісів ви оберете для підключення, сам процес підключення, налаштування, а потім отримання платежів буде практично ідентичним.

Платіжний шлюз

Платіжний шлюз — єдиний канал прийому платежів через підключених платіжних провайдерів (постачальників платіжних послуг) по уніфікованому протоколу. Він відповідає за взаємодію між різними платіжними системами, забезпечує безпечне підтвердження даних кредитної картки або електронного гаманця клієнта, доступність платіжних коштів та отримання оплати.

Особливість платіжного шлюза CASCAD — інтелектуальна маршрутизація платежів, що дозволяє динамічно визначати оптимальний маршрут для кожної транзакції на підставі доступності каналу, місцезнаходження клієнта, типу пристрою та картки, що використовується ним, валюти платежу та інших параметрів. А технологія каскадингу, що використовується нами, дає можливість отримувати оплату за альтернативними маршрутами у випадках, коли платіжна система відповідає відмовою.

Note

Ви можете оптимізувати витрати на конвертацію валют, відкривши кілька валютних рахунків і використовуючи їх для розрахунків з допомогою різних платіжних сервісів.