Перейти к содержанию

Панель управління

У панелі управління ви можете контролювати платіжні процеси, аналізувати дані, що надходять, і управляти правами доступу до платформи для фахівців вашої команди. Звіряння операцій та платежів, тонке налаштування платіжних потоків, статистика та звітність, що спрощують налагодження інфраструктури проекту – все це зібрано під рукою.

Отримання доступу

Вхід до системи закрито для незареєстрованих користувачів. Первинний доступ видається CASCAD за запитом. Потім користувач, який є первинним контактом та власником облікового запису організації, видає доступи, надсилаючи запрошення іншим членам своєї команди.

Як логін використовується e-mail користувача. Під час першого входу в систему користувач задає пароль, який потім використовуватиме для входу.

Реєстрація Вход

Забутий пароль можна скинути та отримати на пошту посилання для встановлення нового.

Відновлення паролю. Крок 1 Відновлення паролю. Крок 2

Для того, щоб зловмисники не отримали доступ до вашого облікового запису, отримавши доступ до пошти, рекомендуємо включити в налаштуваннях користувача двофакторну ідентифікацію.

Функціональні можливості стартової сторінки

Стартова сторінка панелі управління є на кшталт домашньою сторінкою після входу в систему. Тут відображається корисна інформація та короткі підказки.

Стартова сторінка

 • Переключення між обліковими записами організацій (+ відправка запиту на створення додаткового облікового запису) доступно у верхньому лівому кутку, поруч із поточною назвою організації.
 • Швидкий доступ до довідників API — у правому верхньому кутку, натиснувши кнопку додаткової інформації.
 • Випадаючий список, що з'являється по кліку на іконці профілю дає доступ до налаштування профілю користувача, швидке переключення між мовними версіями і кнопки виходу з системи.
 • На головному екрані панелі управління знаходяться посилання для переходу до розділів платежів, виплат, звітів як чек-лист (список рекомендованих дій), а також блок налаштувань профілю і організації та управління доступами команди.

Меню

Бокове меню завжди ліворуч: у розгорнутому вигляді на широкому екрані та в згорнутому, але доступному натисканням на іконці — на мобільних пристроях.

Menu

Меню поділено на кілька функціональних блоків:

 1. Актуальний баланс організації: по кліку — перехід до розділу балансу за рахунками.

  Актуальний баланс

 2. Швидке повернення на стартову сторінку

 3. Платежі, виплати та список клієнтів.

 4. Звіти за платежами, "пісочниця" для налаштування Checkout — готової платіжної сторінки і налаштування організації.

Тестовий режим

Тестовий режим — інструмент для налаштування інтеграції та тестування можливостей панелі управління та платіжних провайдерів. Для створення транзакцій у цьому режимі використовуються тестові API ключі.

Сумісність с браузерами

Панель управління сумісна та коректно взаємодіє з наступними версіями веб-браузерів.

Стаціонарні ПК

 • Google Chrome версії 49 та вище
 • Две последние версії Mozilla Firefox
 • Две последние версії Safari
 • Две последние версії Microsoft Edge
 • Internet Explorer версії 11 та вище

Мобільні пристрої

 • Google Chrome версії 49 та вище
 • Две последние версії Safari on iOS

У браузерах, що не входять до списку, панель управління також може успішно працювати, але повна сумісність не гарантується.