Перейти к содержанию

Checkout - Готова сторінка оплати

Короткий огляд

Якщо ви хочете розпочати прийом платежів негайно, то наша готова сторінка оплати (Checkout) — найкращий вибір для швидкої та легкої інтеграції. Checkout підтримує всі основні платіжні методи, у тому числі оплату кредитними картками, та її легко кастомізувати під ваш бренд.

Checkout Preview

Checkout — це сервіс, який дозволяє використовувати CASCAD для прийому платежів без необхідності інтеграції наших продуктів на веб-сторінках, або навіть без окремого онлайн-магазину. Це готова сторінка, на якій клієнт може надіслати запит на купівлю ваших продуктів або послуг, та на якій він буде одразу перенаправлений на сторінку оплати.

Також Checkout підтримує взаємодію з CASCAD, тому інтегрувавши її, ви відразу отримаєте потрібне eCommerce-рішення. А підключивши додаткові інструменти для зв'язку з клієнтом (QR код, SMS та Email) ви зможете налаштувати платіжний потік найбільш підходящим для вас способом.

Однак, перш ніж почати інтеграцію Checkout, переконайтеся, що ви ознайомилися зі всіма можливими варіантами прийому платежів. Можливо безшовна інтеграція CASCAD з власною сторінкою оплати краще підійде вашому бізнесу.

Не впевнені у прийнятому рішенні чи потрібна додаткова консультація?

Зверніться до нашої служби підтримки !

Переваги використання Checkout

Гнучкість та адаптивність

 • Установка займе лише 5 хвилин вашого робочого часу.
 • Відразу є можливість інтегрувати кілька платіжних методів, наприклад, оплату карткою, PayPal, Direct Debit від Gocardless, ACH від Stripe тощо. CASCAD дає можливість контролювати всі ці методи, не змінюючи жодного рядка коду на вашому боці.
 • За потреби усі підключені вами методи оплати будуть відображені вашим клієнтам.
 • CASCAD Checkout розроблена, щоб з легкістю взаємодіяти з будь-якими платіжними методами у світі.

Зручність для користувача

 • CASCAD Checkout підходить для відображення у десктопних веб-браузерах, у мобайлі та на планшетах.
 • Повністю використовує можливості функції автозаповнення мобільного браузера. Наприклад, сканування карт підтримується у браузері Safari для iPhone.
 • Ви можете легко перевірити відображення сторінки в Пісочниці (Sandbox) в Панели управління вашим акаунтом.
 • Крім того, Checkout підтримує мультимовність.

Безпека і оптимальний підбір платіжних методів

 • Якщо клієнту не вдається сплатити з допомогою першого з вибраних методів оплати, він може легко повернутися та вибрати інший. Наприклад, якщо у нього недостатньо коштів на рахунку, він може спробувати провести оплату з кредитною карткою. Ми розуміємо такі ситуації, не вимагаючи від вас додаткових інтеграцій з API платіжних провайдерів.
 • CASCAD оптимізує порядок виведення платіжних методів. Клієнти з Нідерландів побачать iDEAL першим у списку, бельгійці – Bancontact. Крім того, ми постійно оптимізуємо цей процес, використовуючи A/B тестування, та покращуємо вашу конверсію без будь-яких додаткових зусиль з вашого боку.
 • Ви можете використовувати інтелектуальну маршрутизацію CASCAD для керування виплатами. Для різних валют можуть бути налаштовані різні платіжні шлюзи, але вам не потрібно перейматися перепрограмуванням. Якщо ви захочете змінити шлюз, ми просто змінимо для вас правило маршрутизації і воно відразу ж буде застосовано до вашої сторінки оплати.

Варіанти використання

Checkout спеціально створена для того, щоб допомогти вам використати CASCAD у налаштуванні платіжних потоків, не типових для електронної комерції. Вона відмінно підходить, коли ви спілкуєтеся з клієнтами і вам потрібно перенаправити їх на сторінку оплати, в магазині або по телефону без необхідності створення та розміщення окремого сайту. Ви можете взаємодіяти з клієнтами, щоб зібрати замовлення або перенаправити його на Checkout, або надіслати йому посилання на оплату електронною поштою, SMS або QR-кодом.

Але потрібно пам'ятати, що таке рішення дає можливість підключення лише базових налаштувань, тому якщо у вас є сайт, ми рекомендуємо впровадити Платежі CASCAD та створити власну сторінку оплати, щоб зробити процес оплати більш гнучким для користувача та підвищити конверсію.

В інтернет-магазині

Checkout дає можливість використовувати CASCAD у вашому інтернет-магазині, тому ваші клієнти зможуть оплатити своє замовлення у кілька кліків.

Телемаркетинг

Checkout дозволяє приймати платежі без інтеграції з сайтом. Надішліть платіжне посилання електронною поштою або SMS, або згенеруйте її у вигляді QR-коду, і дайте клієнту можливість оплатити замовлення.

Що далі?

Спробуйте запустити Checkout, скориставшись керівництвом.