Перейти к содержанию

Контроль доступу

CASCAD дає можливість запрошувати різних користувачів для роботи з панеллю управління, водночас обмежуючи їхній доступ до частини розділів за допомогою певних ролей.

Контроль доступу

Додавання нових користувачів

Користувач, який реєструє обліковий запис в CASCAD, автоматично визначається як його Власник (Owner) та першочерговий контакт. Він має повний доступ до всіх можливостей панелі управління. Після налаштування облікового запису Власник може запросити інших членів своєї команди для роботи на панелі управління.

Для відправки запрошення необхідно перейти до розділу Налаштування акаунту → (Контроль доступу) Учасники і клацнути кнопку Запросити нового учасника.

Відправка запрошення

Обов'язкові для заповнення дані у формі: e-mail (на нього буде відправлено запрошення користувачеві і він використовуватиметься як логін), ім'я користувача, його роль. Також можна додати короткий опис функцій та повноважень користувача у команді.

Після надсилання запрошення воно переміщується до списку запрошень доти, доки запрошений користувач не зареєструється в обліковому записі.

Список запрошень

Натисніть на рядок із запрошенням у списку, щоб переглянути докладні відомості. Тут запрошення можна надіслати повторно (користувачеві прийде повторний лист на вказану адресу) або відкликати (посилання з надісланого листа стане недійсним, запрошення буде видалено із системи).

Запрошення

Якщо користувач ще не реєструвався в CASCAD, йому прийде запрошення на створення нового користувача.

Приклад листа із запрошенням

Якщо він уже використовує CASCAD, він отримає лист із запрошенням, а після переходу на посилання — повідомлення в панелі управління з пропозицією приєднатися до нового облікового запису.

Приклад повідомлення

Як тільки користувач приєднується до команди, його буде виведено у списку активних учасників.

Список учасників

Натисніть кнопку, щоб переглянути докладні дані про користувача, відредагувати роль, ім'я, під яким він відображається в панелі управління, а також опис. Також можна деактивувати його доступ, а потім за потреби або повернути його, або заархівувати запис з даними.

Профіль користувача Неактивний користувач

Ролі

Існують шість основних ролей з базовими заданими параметрами:

  • Власник (Owner) — привілейований обліковий запис, який є контактом за замовчуванням, впливає на доступ інших користувачів до облікового запису CASCAD і не має обмежень у адмініструванні системи.

  • Адміністратор (Admin) — привілейований обліковий запис, який має повні права на адміністрування системи та впливає на доступ інших користувачів до облікового запису CASCAD, крім Влсника.

  • Менеджер (Manager) — обліковий запис користувача з доступом до запрошення нових учасників, перегляду і створення операцій, налаштування параметрів платежів (payments) і виплат (payouts), але без можливості включати/відключати методи та переглядати розширені звіти.

  • Розробник (Developer) — обліковий запис для технічного спеціаліста, який не може створювати нові операції, але має повний доступ до розділу налаштувань облікового запису.

  • Підтримка (Support) — обліковий запис з доступами як у менеджера, але без дозволу на запрошення нових членів команди.

  • Спостерігач (Watcher) — обліковий запис тільки для перегляду даних усіх розділів, крім конфіденційних даних, таких як API ключі, налаштування інтеграції тощо.

Детальний перелік дозволів і доступів можна переглянути клацнувши на назву ролі в розділі.

Перегляд дозволів

Надішліть заявку нашій службі підтримки , якщо вам потрібна зміна списку для будь-якої з ролей або створення нової ролі з унікальним набором доступів.