Перейти к содержанию

Базові налаштування

Вхід в систему

Спершу вам необхідно відправити вашому адміністратору CASCAD лист із запитом доступу, вказавши e-mail адресу, що буде використовуватися як логін (вона важлива також для подальшої комунікації з ведення облікового запису). У відповідь на лист ви отримаєте посилання для створення облікового запису вашої організації, де ви зможете задати пароль для входу.

Після реєстрації ви можете зайти в панель управління CASCAD, налаштувати обліковий запис і запросити до проекту решту членів вашої команди.

Налаштування профілю користувача

Щоб працювати з панеллю управління CASCAD було зручно, ми рекомендуємо почати з налаштування вашого профілю користувача.

Тут можна налаштувати локалізацію, форматування даних, відобразити або приховати перемикач тестового режиму. Також у цьому розділі доступна активація телеграм-бота, зміна пароля та підключення двофакторної автентифікації.

Налаштування акаунту

Базова інтеграція

У розділі налаштувань акаунту можна заповнити короткі дані про обліковий запис, а також скопіювати та оновити ключі, потрібні для інтеграції за API.

Кастомізація платіжних методів

CASCAD поділяє поняття платіжної системи, методів та сервісів. Ви можете детальніше ознайомитись з ними у розділі про прийом платежів.

У налаштуваннях облікового запису розділені налаштування платіжних методів та методів для виплат, окремо винесені налаштування сервісів (для платежів та виплат) та перегляд курсів валют.

Розділ налаштування методів платежів дозволяє відредагувати їх відображення на платіжній сторінці, додати необхідні метадані для передачі в інвойсах та в Callbacks.

Також можливе додаткове налаштування опцій процесингу в розділах опції платежів та опції валют. Ці налаштування впливають на всі підключені методи платежів та виплат відповідно.

Налаштування доступу

Користувач, який реєструє обліковий запис, є його Власником (Owner). Власник облікового запису володіє повним списком прав доступу і є первинним контактом для комунікації з боку CASCAD. Цей користувач може запросити до панелі керування інших працівників та визначити для них відповідні права доступу.

Для надсилання запрошення досить вказати e-mail, ім'я та рівень доступу співробітника, після чого йому на пошту надійде посилання для реєстрації в системі.

Warning

Роль з доступом Адміністратора (Admin) володіє всіма правами, що й Власник, окрім можливості управління доступом Власника. Тому рекомендуємо вам бути обачними з видачею адміністраторського доступу. Інші базові правила та рекомендації щодо безпеки вашого облікового запису читайте у відповідному розділі.

Детальніше про налаштування доступу →

Переключення між акаунтами

Один користувач може мати доступ до кількох облікових записів. Кнопка швидкого перемикання між ними знаходиться у верхньому лівому куті панелі.

Якщо вам потрібно створити новий обліковий запис, надішліть заявку нашій службі підтримки .

Тестовий режим

Можливість включення тестового режиму під час інтеграції – особливість CASCAD. З його допомогою ви зможете без зайвого ризику протестувати підключені платіжні методи та методи для виплат.

Детальніше про тестування →