Перейти к содержанию

Огляд системи

scheme

Ви можете взаємодіяти з системою CASCAD з допомогою панелі управління, а також через готову платіжну сторінку (Checkout) або напряму, використовуючи API інтеграцію й Callbacks.

CASCAD — універсальний інструмент, який дозволяє підключати та використовувати різні платіжні послуги, обробляти та аналізувати всі платіжні дані.

Панель управління

В Панелі управління ви отримуєте доступ до налаштування платіжних сервісів та даних про платежі.

Панель управління дозволяє відстежувати та керувати своїми платежами, здійснювати масові виплати, отримати доступ до даних про клієнтів та бізнес-аналітики та багато іншого. Ви можете брати участь в управлінні одним або декількома обліковими записами та перемикатися між ними.

Докладніше про налаштування облікового запису →

Готова сторінка оплати (Checkout)

Наша готова сторінка оплати дозволяє вам без зайвих зусиль приймати платежі на вашому сайті. Також вона легко кастомізується.

Ви можете налаштувати перенаправлення клієнта після оплати, використовувати Checkout як окрему сторінку або вбудувати її в iframe, або взаємодіяти з API безпосередньо.

Докладніше про використання та інтеграцію Checkout →

API і Callbacks

CASCAD надає можливість інтеграції через RESTful API за допомогою HTTP-запитів, які дозволяють вашому додатку, сайту, системі, продукту взаємодіяти з нашою системою. А у зв'язці API з налаштованими Callbacks ви можете оперативно отримувати повідомлення про події (наприклад, оновлення статусу, повторні платежі, повернення тощо).

Більше інформації в розділі про інтеграції →