Перейти к содержанию

QA-chat

Питання та відповіді

Тут ви можете знайти відповіді на популярні питання про інтеграцію та взаємодію з CASCAD. Цей список не є вичерпним чи остаточним, ми оновлюємо та доповнюємо його у процесі роботи. Напишіть нам , якщо у вас є зауваження чи доповнення до нього.

Вирішення проблем з реєстрацією та входом

Чому не надходить лист із запрошенням?

Для реєстрації в платформі CASCAD потрібно надіслати адміністратору дійсний e-mail для відправки запрошення. Якщо лист не надходить, перевірте папку «Спам».

Якщо ви так й не отримали листа, зверніться до адміністратора облікового запису, щоб перевірити, чи правильно вказана адреса в системі. Ми надішлемо запрошення знову.

Забули пароль чи існуючий пароль не підходить?

Скористайтеся кнопкою відновлення пароля: введіть e-mail та запросіть посилання для зміни пароля. Якщо лист не надходить, перевірте папку «Спам».

Також зверніться до адміністратора облікового запису: можливо, ваш доступ був відкликаний або профіль користувача деактивований.

Чому двофакторна автентифікація (2FA) ввімкнена, але немає доступу до програми?

Якщо для вашого облікового запису включено 2FA, але у вас під рукою немає пов'язаного з ним мобільного пристрою або відсутній доступ до програми:

 1. Якщо ви використовуєте додаток Authy, заздалегідь завантажили версію для ПК (або ноутбука) і синхронізували обліковий запис там — ви зможете генерувати коди доступу за допомогою програми для ПК та ноутбуків.

 2. Також для Authy є можливість змінити прив'язаний номер телефону , встановивши додаток на інший мобільний пристрій.

 3. Якщо у вас немає доступу до програми, але заздалегідь збережено список із 10-значних кодів для відновлення доступу, ви можете ввести один із них у поле для двофакторної ідентифікації.

 4. Ви можете звернутися до нашої служби підтримки , щоб ми відключили вам 2FA на певний час, та увійти в панель управління, використовуючи тільки пароль.

Чому коди 2FA, які я вводжу, не підходять?
 1. Якщо код не підходить, переконайтеся, що ви ввели 6 цифр без пропусків. Буває, що при використанні версії Authy для ПК цифровий код копіюється і вставляється в поле форми з пробілами. Спробуйте ввести код вручну або стерти пробіли перед відправкою.

 2. Якщо автентифікацію не пройдено кілька разів поспіль, можливо, потрібно синхронізувати годинник смартфона з постачальником послуг мобільного зв'язку. Часто для цього на годиннику пристрою необхідно встановити прапорець "встановити автоматично", а не вказати власний часовий пояс.

 3. Скористайтеся 10-значними кодами зі списку для відновлення доступу.

 4. Зверніться до нашої служби підтримки , щоб ми відключили вам 2FA на певний час, та увійти в панель управління, використовуючи тільки пароль.

Робота з панеллю управління

Помилка «403: Доступ заборонено» під час переходу між розділами

Існують дві можливі причини появи помилки 403 під час переходів:

 • у вас закінчилася активна сесія роботи з платформою на вашому пристрої - оновіть сторінку, щоб заново залогінитися і продовжити роботу;
 • у вас немає прав на перегляд цього розділу — зверніться до адміністратора облікового запису для уточнення ситуації.
Якому часовому поясу відповідають дата та час проведених транзакцій?

При роботі з панеллю управління є можливість кастомізувати дату та час згідно з часовим поясом. Кожен користувач налаштовує часовий пояс у профілі: врахуйте цю можливість, якщо у вашій команді є люди з різних часових поясів і ви обмінюєтеся інформацією про транзакції в процесі роботи, а також використовуйте унікальні ID платежу — не тільки дату і час.

Інтеграція і взаємодія з API

Що означає REST API в контексті платформи CASCAD? Який формат даних використовується для запитів і відповідей?

REST — це набір архітектурних принципів про проектування сервісів. Наші API розроблені за принципами REST та використовують HTTP-протокол. Кожен ресурс доступний за чітко вказаною URL-адресою, а коди HTTP-відповідей використовуються для ретрансляції стану.

Для взаємодії з ресурсами використовуються HTTP-запити GET і POST. Також використовується JSON-формат для всіх взаємодій, зокрема повідомлень про помилки.

Всі ці характеристики означають, що ви зможете використовувати практично будь-яку мову та готові набори розробки для створення і обробки даних та взаємодії з нашою платформою.

Як отримати ключі доступу до API?

Усі ключі для інтеграції з публічним і приватним API знаходяться в налаштуваннях облікового запису в розділі «Інтеграція» і доступні зареєстрованим користувачам з правами Власника, Адміністратора або Розробника.

Детальна інформація →

Можливі коди статусу
 • 201: ОК. Операція завершена успішно.
 • 4xx: Створення не вдалося. Деталі — в резолюції платежу.
 • 5xx: Помилка сервера. Потрібен додатковий запит до API для з'ясування ситуації.
Чи зберігається CVV при карткових платежах?

CASCAD виконує вимоги платіжних стандартів, згідно з якими під час обробки транзакцій з карткою, яка не надається клієнтом особисто, ні в якому вигляді не можна зберігати CVV, надісланий клієнтом до банку-емітенту під час першої спроби проведення платежу.

Оскільки CVV не можна зберігати (і відповідно надсилати), у разі проведення повторюваних транзакцій від довірених клієнтів є можливість додати прапорець для оповіщення банку-емітента про те, що CVV не відправляється з цими повторними авторизаціями. Зверністься до нашої служби підтримки для обговорення параметрів, ризиків та необхідності включення такої можливості.

Чи можна залишити перевірку 3D-Secure тільки для певних платежів та країн?

За замовчуванням перевірка 3DS увімкнена для всіх 3DS-карток, незалежно від країни. Однак існує можливість додати прапорець для оповіщення банку-емітента, що цей етап аутентифікації пропускається за певних умов. Зверністься до нашої служби підтримки для обговорення параметрів, ризиків та необхідності ввімкнення такої можливості.

Чи можна зберегти номер картки, з якої здійснено платіж, щоб потім поповнити її у разі чарджбека?

Така можливість доступна у випадку, якщо під час створення інвойсу платежу для оплати карткою було ввімкнено опцію токенізації номера. У такому разі на вашому боці зберігатимуться не номери, а пов'язані з ними токени, які потім можна буде використовувати для виплат.

Детальніше →

Для вирішення питань щодо повернення інших типів платежів вам необхідно звернутися до нашої служби підтримки — ми намагатимемося допомогти вам у найкоротші терміни.

Чи є термін дії у токенів?

Токен залишається діючим доти, доки не закінчиться термін дії картки, з якою він пов'язаний.

Скільки часу потрібно платформі для обробки запиту та відповіді?

В середньому CASCAD відповідає протягом однієї-двох секунд. Трохи більше часу знадобиться лише під час опитування ланцюжка платіжних платформ сторонніх провайдерів.

Отримана резолюція щодо транзакції «OK», а статус вказує на помилку чи незавершений процес?

Резолюція це уточнення до статусу; вони не залежать один від одного напряму. Резолюція OK означає, що процес завершено в рамках основного сценарію. Зверністься до нашої служби підтримки для відтворення помилки та вирішення проблеми.

Загальний перелік можливих резолюцій можна переглянути у статті про Обробку платежа.

Чи можна відправляти більше однієї транзакції для повернення коштів за тим самим платежем в один день?

Так, ви можете надсилати запит на частковий рефанд за однією транзакцією кілька разів протягом одного дня. Однак, врахуйте, що банківські правила, які можуть накладати обмеження на проведення кількох транзакцій з рефандом на один рахунок.

Як переконатися, що повернення (рефанд) здійснений успішно?

Запити на повернення коштів виконуються як запити на зворотний платіж та займають кілька робочих днів залежно від країни та платіжного провайдера, що використовується для зарахування коштів на рахунок клієнта.

Ви отримаєте в Callbacks статус refunded або partially_refunded, в залежності від типу запиту на рефанд, коли процес буде успішно завершено.

Питання безпеки

Чи потрібно вносити мій IP до білого списку доступу до API?

Налаштування білого списку IP не є обов'язковим для звернення до REST API.

Однак для посилення безпеки доступу та як додаткова перевірка необхідно вказати в налаштуваннях інтеграції довірені IP-адреси.

CASCAD Checkout

Як адаптувати платіжну сторінку для різних пристроїв?

CASCAD Checkout спроектована з урахуванням адаптивного дизайну, тому ви можете не замислюватись про типи девайсів, на яких вона відображатиметься. Сторінка автоматично підлаштовується під розміри та орієнтацію екрана користувача.

Якщо ж ви використовуєте власну платіжну сторінку, ви зможете створити певні версії сторінки платежів для певних пристроїв та налаштувати взаємодію через наші API для кожного з цих різних варіантів.

Чи можна приховати хедер, футер чи інші елементи базового дизайну?

Ви можете приховати будь-який із елементів, крім основного — сітки доступних клієнту методів оплати.

Протестуйте можливості відображення Checkout на панелі управління у розділі Sandbox і підберіть оптимальний для вас варіант.

В яких браузерах підтримується відображення Checkout?

Ми гарантуємо підтримку та коректну роботу Checkout для:

 • десктопних браузерів:

  • Google Chrome версії 41 і вище
  • Mozilla Firefox версії 43 і вище
  • Safari версії 8 і вище
  • Opera версії 12 і вище
  • Microsoft Edge версії 14 і вище
  • Internet Explorer версії 11 і вище
 • мобільних браузерів:

  • Google Chrome версії 41 і вище
  • Mozilla Firefox версії 15 і вище
  • Safari версії 9 і вище
  • Samsung Internet версії 8.2 і вище
  • Amazon Silk версії 72 і вище

У браузерах, що не входять до списку, Checkout також працює, але може бути відсутня повна сумісність.


Не знайшли відповідь на своє питання?

Задайте його нашій службі підтримки , ми завжди готові допомогти!